En İyi Anaokulları & Kreşler

Sana enuygun anaokulu & kreşi bulmak için arama yap

Anaokulları & Kreşler

Türkiye genelinde hizmet veren özel anaokulu ve kreşler arasından kriterlerinize en uygun özel okulu zaman kaybetmeden bul. Okulların resimlerini, sağladığı tüm imkanları, veli yorum ve değerlendirmeleri incele. Sana özel indirim fırsatlarından yararlanabilmek için hemen üye olabilirsin. Aradığın kriterleri, bölgeni ve ödeyebileceğin fiyat aralığını belirterek talep oluştur okullar seni arasın. Ayrıca Ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak sana uygun okulu birlikte arayabiliriz. Daha fazla okul için hemen aramaya başla!

İstanbul İlindeki Popüler Anaokulları & Kreşler

Bölgendeki en dikkat çekici anaokulları & kreşler ve daha fazlasını görmek için hemen ara!

Bil Okulları Ataşehir 1 Kampüsü Anaokulu - Rehber Okul

Bil Okulları Ataşehir 1 Kampüsü Anaokulu

Ataşehi̇r/İstanbul

4.0
 • 380
 • 0
Özel Kurtköy Biltek Okulları Anaokulu - Rehber Okul

Özel Kurtköy Biltek Okulları Anaokulu

Pendi̇k/İstanbul

4.7
 • 862
 • 0
Özel Üsküdar Biltek Okulları Anaokulu - Rehber Okul

Özel Üsküdar Biltek Okulları Anaokulu

Üsküdar/İstanbul

4.3
 • 809
 • 0
Özel Halkalı Biltek Okulları Anaokulu - Rehber Okul

Özel Halkalı Biltek Okulları Anaokulu

Küçükçekmece/İstanbul

4.8
 • 850
 • 0
Özel Pendik Bil-Fen Kampüs Anaokulu - Rehber Okul

Özel Pendik Bil-Fen Kampüs Anaokulu

Pendi̇k/İstanbul

3.0
 • 443
 • 0
Özel Pendik Bil-Fen Okulları Anaokulu - Rehber Okul

Özel Pendik Bil-Fen Okulları Anaokulu

Pendi̇k/İstanbul

3.8
 • 735
 • 0
Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Anaokulu - Rehber Okul

Özel Bahçeşehir TED Atakent Koleji Anaokulu

Esenyurt/İstanbul

3.9
 • 1380
 • 0
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu - Rehber Okul

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu

Beyli̇kdüzü/İstanbul

4.4
 • 1141
 • 0

Sizi Arayalım

Eğitim danışmanlarımız sizi arasın

Sizin için en uygun okulu belirlemeye zaman ayıramıyorsanız, ücretiz olarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

 • Formu doldurun

 • Eğitim danışmanlarımız sizi arasın

 • En uygun eğitim kurumunu bulun

Anaokulları & Kreşler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Anaokulları ve kreşler genel olarak 2 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim vermketedir. Özel olarak; Kreşler ve Gündüz Bakım Evleri, 0 ile 2 yaş grubundaki çocuklara Anaokulları, 2 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim vermektedir. Anasınıfları, 48 ile 72 aylık cocuklara eğtim öğretim vermektedir.

Anaokulu ve kreşlerin izledikleri en popüler eğitim modelleri aşağıdaki gibidir; Montessori, Waldorf, Reggio Emilia, PYP (Pirimary Years Program), High Scope, Bank Street, Creative Curriculum, Cooperative

Anaokulu ve kreşlerin öğrenciler için sunmuş olduğu temel fiziksel özellikler; Bahçe, Eğitim materyalleri, Açık ve kapalı oyun alanları, El işleri ve sanat atölyeleri, Yemekhane, Tuvalet ve bakım odaları

Tüm kurumlar, ingilizce eğitimi vermektedir. Bunun yanı sıra Fransızca ve Almanca en çok tercih edilen yabancı diller arasındadır.

Şubat ayından itibaren özel okullar için gelecek döneme yönelik kayıt işlemleri alınmaktadır.

Kurumlar arasında farklılık göstermekle beraber kayıt için gereken belgeler; Öğrenciye ait 6 adet vesikalık fotoğraf, Anne ve babasının nüfus cüzden fotokopisi, Aşı karnesi kartı yada fotokopisi, Anne baba ayrı ise velayetini gösterir mahkeme tutanağı örneği

Anaokulları & Kreş Fiyatları

Türkiyede özel okul, özel anaokulları ve kreşler bakımından en yoğun iller İstanbul, İzmir ve Ankaradır. Binlerce özel okul arasında hızlıca kriterlerinize uygun anaokullarını karşılaştırabilirsiniz. Arama yaparak anaokulları listesine ulaşabilir ve anaokulu fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Anaokulu ve Kreş arasındaki fark nedir ? Birbiri ile çok karşılaştırılan iki kurum arasındaki en temel fark hitap ettiği kitledir. Özel anaokulları 37 ve 66 aylık çocuklar için uygundur. Özel kreşler daha çok çocuk bakım evi olarak adlandırıldığı için 36 aylığa kadar olan yavrularımız için daha uygundur. İstanbul anaokulları listesine bakıldığında görülecektir ki Kadıköy Anaokulları , Kartal Anaokulları, Beylikdüzü Anaokulları önde gelen bölgeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiyenin tüm illeri için anaokulu ve kreş aramaları yapabilirsiniz. Özel anaokulları arasında seçim yaparken okulun fotoğrafları, sunduğu tüm imkanları, veli yorumlarını ve değerlendirmelerini incelerek karar verebilirsin. Ayrıca uzman eğitim danışmanlarımız aracılığı ile seçimlerini hızlandırabilir ve doğru karar almanı sağlayabiliriz. Web sitemiz üzerinde Talepler menüsü altında dolduracağın kısa form ile kriterlerini belirterek okulların seni aramlarını sağlayabilirsin. Unutma! Sana ve yavrumuza en uygun eğitim kurumunu seçmek için buradayız. Hemen aramaya başla.

Copyrights © 2020 Rehber Okul. Tüm Hakları Saklıdır